Produkcja pomp

produkcyjne jest doświadczonym podwykonawcą urządzeń dla przemysłu. Produkcja sprzętu do dozowania stanowi jeden z podstawowych obszarów naszej działalności. Oferujemy profesjonalne pompy przepływowe, ciśnieniowe oraz dozujące.

Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność dostarczanych produktów, które są w pełni zgodne z indywidualną specyfikacją zamawiającego. Wykonywane z materiałów o dużej odporności mechaniczne charakteryzują się wieloletnią trwałością oraz bezawaryjnością.

Profesjonalna produkcja pomp to dziedzina, w której możemy pochwalić się wieloma zaawansowanymi realizacjami jako podwykonawca. Tworzymy je z użyciem najnowszych technologii wykorzystujących sterowanie elektroniczne i integrację z liniami produkcyjnymi.

Pompy przepływowe

pompy przepływoweNasze przedsiębiorstwo

Oferowane przez nas maszyny są dedykowane do zastosowań w przemysłowych instalacjach ogrzewających oraz schładzających. Doskonale zaprojektowana konstrukcja hydrauliczna jest wyposażona w wydajny silnik, który zapewnia duży i płynny przepływ cieczy roboczej.

Wysokiej klasy pompy przepływowe (tzw. obiegowe) charakteryzują się niskim poborem mocy w stosunku do sprawności zespołu pompowego oraz maksymalnej prędkości obrotowej wirnika. Są przyjazne środowisku naturalnemu i nie emitują dużego poziomu hałasu.

Profesjonalne rozwiązania hydrauliczne znajdują zastosowanie w instalacjach obiegowych stosowanych w zakładach przemysłu ciężkiego. Cechują się dobrymi parametrami użytkowymi i są dopasowane do założeń w zakresie maksymalnej wysokości podnoszenia.

Pompy dozujące

Solidne i trwałe pompy dozujące działają z wykorzystaniem zasady wyporu cieczy, której objętość jest dokładnie zdefiniowana. Umożliwiają dokładne dozowanie substancji stosowanych w przemyśle, dzięki możliwości płynnej zmiany ustawień poprzez sterowanie mikroprocesorowe.

Produkty, których jesteśmy doświadczonym podwykonawcą, są również wyposażone w systemy inteligentnego monitorowania pracy. Można je zintegrować z innymi elementami linii technologicznych poprzez synchronizację z czujnikami fotometrycznymi i kamerami.

Jesteśmy dostawcą i podwykonawcą rozwiązań z napędami elektromagnetycznymi, silnikowymi oraz pneumatycznymi. Nasze wyroby charakteryzują się precyzją działania i możliwością pracy pod dużym obciążeniem w warunkach przemysłowych.

Pompy ciśnieniowe

Pompy ciśnienioweOferujemy również wysokiej klasy pompy ciśnieniowe do zastosowań w przemyśle, rolnictwie oraz ogrodnictwie. Nasze rozwiązania mogą być stosowane wszędzie, gdzie ciecze muszą być przesyłane na dużych dystansach i wysokościach pod odpowiednim ciśnieniem.

Dostarczamy produkty charakteryzujące się wysoką wydajnością również na terenach górskich, gdzie występuje zróżnicowanie poziomów pomiędzy źródłem a elementem odbiorczym. Są kompatybilne z większością urządzeń do nawadniania i pompowania.

Jeżeli szukasz podwykonawcy zajmującego się produkcją profesjonalnych i tanich pomp przepływowych, dozujących oraz ciśnieniowych, to skorzystaj z naszych usług! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu i gwarancję niezawodności rozwiązań.